You are here

Przepisy na zdrowie

Co warto mieć w domu w zapasie, gdy jest się rodzicem maluszka? Praktyczne produkty, jakie nigdy nie przyjdą ci do głowy jako pierwsze.

suplementy i leki
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Często okazuje się, że bardzo wiele rzeczy całkiem niespodziewanie jest przydatnych w domu kiedy jesteśmy rodzicami malucha. To, że warto posiadać więcej nawilżanych chusteczek w opakowaniach ekonomicznych oraz śliniaków - to pewnik, ulubiona kaszka też nagle nie może się skończyć, lecz zdarza się, że zupełnie inne rzeczy mogą być przydatne niż te, jakich codziennie używamy.

Jak dbać o pochwę? Jakiego typu działania podjąć? Jakiego rodzaju środki są do tego najbardziej właściwe?

kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Każda kobieta powinna zatroszczyć się o swoje najbardziej wrażliwe części ciała. W tym celu należy myśleć o najlepszej higienie intymnej, jaka zagwarantuje odczucie świeżości i wygody przez cały dzień. Tego typu higiena z pewnością również uchroni przed różnorodnymi infekcjami. Trzeba o tym wiedzieć, bo jeśli równowaga naturalnej flory bakteryjnej pochwy będzie zaburzona to wzrasta niebezpieczeństwo zakażeń i podrażnień.

Produkty dla dzieci muszą przechodzić wymagające sprawdziany

Niemowlę
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Butelka avent zalecana okazuje się być już od pierwszych dni. Przygotowujemy się na pojawienie się potomstwa z wielką dokładnością, a do tego z ogromnym wyprzedzeniem chcemy wszystko skompletować. Sprawdzamy oceny ekspertów oraz mam na temat różnorakich materiałów, które możemy kupić oraz decydujemy, które z nich rzeczywiście będą nam niezbędne. W ten właśnie sposób dowiemy się, że butelka avent okazuje się być tą najwspanialszą, a ponieważ występuje w przeróżnych rozmiarach, to mamy szansę ją używać już od początkowych dni naszego maleństwa.

Sport i odpowiednia dieta to klucz do zdrowia i szczęścia

Author: Sport-shop.pl
Nasze babcie, ciocie, matki i wszyscy ojcowie i koledzy wraz ze wszystkimi znajomymi wiedzą doskonale, że sport to zdrowie , ale czy poza tym, że posiadamy wiedzę robimy coś jeszcze? Aktywność fizyczna to darmowy lek, należy, więc z tego bezpłatnego rozwiązania korzystać. Dziś jest wielkie bum na bycie fit. Zdrowe odżywianie, odpowiednia dawka ćwiczeń, plany treningowe, robienie fotek po i przed ćwiczeniami, po kilku miesiącach regularnej aktywności fizycznej.

Pages