You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Uwolnij się przygnębienia przy użyciu lampy antydepresyjnej.

on Feb 6, 2024
Depresja jest bolączką coraz większej ilości społeczeństwa. Powodów jej powstawania jest niemało - ekspresowe tempo egzystencji, niedostatek gotówki, kłopoty egzystencjalne, warunki genetyczne, a nawet zła aura za oknem, to tylko niektóre z nich.

Przynieś sobie ulgę bez wyłaniania się z mieszkania

depresja
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Pomimo że w stanach depresyjnych niewskazane jest zaszywanie się w domach, występują metody na łagodzenie symptomów przygnębienia i towarzyszącej jej rezygnacji. Jest nią np. lampa antydepresyjna. Od długiego czasu oczywiste jest, że światło korzystnie oddziałowuje na natężenie "hormonu szczęścia" w organizmie człowieka. Kiedy nadciąga szaruga, a później "królowa śniegu" wśród pór często naszemu organizmowi zaczyna doskwierać brak mocy.

Te informacje wciągnęły Cię bez reszty? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej laserowa korekcja wzroku żory danych na innych stronach - znajdziesz je, klikając w odsyłacz poniżej.

Wychodząc od tego przypuszczenia powstała lampa antydepresyjna. Jest to wytwór lekarski, na co ma stosowne zaświadczenie.

W jaki sposób dokładnie działa lampa antydepresyjna?

Terapia nią jest dla chorego przyjemnością. Chory regularnie poddaje się na intensywne światło lampy. Można umościć się niedaleko niej np. przeglądając gazety lub literaturę i co jakiś czas patrzeć w jej kierunku, eksponując oczy na jej lśniące światło. Cały przebieg terapii światłem powinien odbywać się w stanie relaksacji.Używanie lampy wyrównuje niedobór światła słonecznego, dzięki temu zwalcza stany spowodowane tym niedoborem.

Lampa antydepresyjna
Source: www.ilumina.pl
Lampa antydepresyjna dostępna jest w wielu kształtach i wielkościach (link do witryny Wybierając niewielką wielkościowo lampkę, mamy możliwość używać ją także poza własnym lokum - np. w pracy. Nie są znane przeciwwskazania dla leczenia światłem, nie udowodniono jej niezdrowego wpływu na ludzi z wadą wzroku czy kataraktą. Nieliczne efekty niepożądane to maksymalnie łzawienie oczu. Ponadto nabywając lampę będzie ona pomagać całej rodzinie, a nie wyłącznie nam.