You are here

Wokół medycyny

Dodana przez APS01 (2018-11-13 15:45:02).

Co warto mieć w domu w zapasie, gdy jest się rodzicem maluszka? Praktyczne produkty, jakie nigdy nie przyjdą ci do głowy jako pierwsze.

suplementy i leki
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Często okazuje się, że bardzo wiele rzeczy całkiem niespodziewanie jest przydatnych w domu kiedy jesteśmy rodzicami malucha. To, że warto posiadać więcej nawilżanych chusteczek w opakowaniach ekonomicznych oraz śliniaków - to pewnik, ulubiona kaszka też nagle nie może się skończyć, lecz zdarza się, że zupełnie inne rzeczy mogą być przydatne niż te, jakich codziennie używamy.

Jak dbać o pochwę? Jakiego typu działania podjąć? Jakiego rodzaju środki są do tego najbardziej właściwe?

kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Każda kobieta powinna zatroszczyć się o swoje najbardziej wrażliwe części ciała. W tym celu należy myśleć o najlepszej higienie intymnej, jaka zagwarantuje odczucie świeżości i wygody przez cały dzień. Tego typu higiena z pewnością również uchroni przed różnorodnymi infekcjami. Trzeba o tym wiedzieć, bo jeśli równowaga naturalnej flory bakteryjnej pochwy będzie zaburzona to wzrasta niebezpieczeństwo zakażeń i podrażnień.

Sport i odpowiednia dieta to klucz do zdrowia i szczęścia

Author: Sport-shop.pl
Nasze babcie, ciocie, matki i wszyscy ojcowie i koledzy wraz ze wszystkimi znajomymi wiedzą doskonale, że sport to zdrowie , ale czy poza tym, że posiadamy wiedzę robimy coś jeszcze? Aktywność fizyczna to darmowy lek, należy, więc z tego bezpłatnego rozwiązania korzystać. Dziś jest wielkie bum na bycie fit. Zdrowe odżywianie, odpowiednia dawka ćwiczeń, plany treningowe, robienie fotek po i przed ćwiczeniami, po kilku miesiącach regularnej aktywności fizycznej.

W jaki sposób apteki internetowe pomagają chorym leczyć trochę kompromitujące przypadłości

Trądzik, choroby skóry
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Apteka bywa tym miejscem, gdzie chodzimy równie niechętnie, jak do lekarza. Co prawda w punkcie aptecznym nie doświadczamy bólu, jaki czasem towarzyszy zabiegom, ale kwota, jaką trzeba zapłacić w kasie, może przyprawić nawet osobę zdrową o wieczorną migrenę. Niektóre osoby z z tej właśnie przyczyny wybierają zakupy w internetowych aptekach. Zresztą powiedzmy tutaj o jeszcze innej pobudce. Czasem leczymy się samodzielnie kupując specyfiki bez recepty. A przy okienku trudno bywa powiedzieć, że potrzebujemy płynu na wszawicę, bo co sobie wyobrażą kobiety stojące w kolejce tuż za nami. W takiej sytuacji, zamiast korzystać z usług pobliskiej apteki, załączamy komputer i robimy zakupy w sieci.

Pages