You are here

Wokół medycyny

Dodana przez APS01 (2018-11-13 15:45:02).

Zorientuj się, jakie środki i zioła warto mieć we własnej apteczce.

Salon, BB Magnolia Apartments
Author: B&B Magnolia Apartments
Source: B&B Magnolia Apartments
Jesień to dobra pora roku, by skompletować swoją apteczkę w mieszkaniu. Wiadomo, że ziąb, wiatr , a także deszcz nie oddziałują pozytywnie na nasze nastawienie, w związku z tym winniśmy w tym czasie w szczególności zwrócić na to uwagę.

Nie daj się początkowym symptomom depresji, dowiedz się jak z nią walczyć. Sprawdź, co możesz zrobić

depresja
Author: Hopl.pl
Source: Hopl.pl
Jak jest wspaniałe lato to nie ma co narzekać na zbyt dużą ilość słońca, gorzej jak nadchodzi okres jesienno-zimowy, bo wtedy rozpoczyna się powolny spadek nastroju. Czasami nie jest jakiś wolny lecz spada na łeb na szyję, niczym ciśnienie atmosferyczne. Pogrążamy się więc w przygnębienie, w coraz potężniejszą niechęć do wszystkiego, na nic nie mam ochoty, a nasze życie objawia nam się coraz mocniej jako cierpienie.

Kto może zostać dopuszczony do operacji korekcji wzroku oraz od jakich czynników to zależy?

Olej samochodowy
Zmysł wzroku to zdolność, bez której nie można by zwyczajnie żyć. Poza tym do wykonywania pewnych zawodów znakomity wzrok jest po prostu konieczny - przykładowo policjant czy też nauczyciel nie mogliby przeprowadzać swych codziennych czynności.

Przeziębienie – co trzeba zrobić, by nie paść jego ofiarą? Sprawdź, jak nie chorować

katar
Author: http://pixabay.com
Source: http://pixabay.com
Okres jesienno-zimowy wiąże się wyjątkowo silnie ze spadkiem odporności. Dużą grupa osób w czasie od października do marca walczy z licznymi przeziębieniami, grypą lub innymi infekcjami górnych dróg oddechowych.

Czy wizyta u stomatologa musi przerażać? Jak podejść do tego na luzie, jak nie wpadać w panikę i nie przesadzać?

dentysta
Author: viviandnguyen_
Source: http://www.flickr.com
Wizyta u dentysty jawi się jako coś niezwykłego, przynajmniej dla konkretnej grupy ludzi. To wydarzenie inne niż pozostałe, z pewnością nie jest łatwe do wytrzymania, wyjątkowe pod określonym względem, ale na tyle niepożądane, że odkładane na mniej lub bardziej odległy termin. Sytuacja przypomina trochę atawistyczny lęk przed myszą.

Pages