You are here

Wokół medycyny

Dodana przez APS01 (2018-11-13 15:45:02).

Objawy autyzmu - parę interesujących informacji odnośnie tej choroby

terapia dziecka autystycznego
Author: State Farm
Source: http://www.flickr.com
Autyzm to wyzwanie dla rodziców dziecka. Do dzieci autystycznych musimy podchodzić inaczej niż do dzieci zupełnie zdrowych. Bardzo ważna jest odpowiednia diagnoza. W innym razie może być kłopot z leczeniem autyzmu. Zależnie od stopnia tej choroby z dziećmi rodzice, ale i reszta społeczeństwa ma ograniczony kontakt. Dlatego opracowano specjalne zabawy dla dzieci autystycznych, które mają pomóc w ich rozwoju. Ale nie jest łatwo nauczyć dziecko z autyzmem bawić się. Bardzo często dziecko chore powtarza jakąś czynność.

Leczenie skóry naczynkowej i zaparć - co warto wiedzieć

tabletki
Author: Alden Chadwick
Source: http://www.flickr.com
Zaparcia to nieprzyjemność, która w ogromnej mierze atakuje nawet osoby zdrowe oraz zdrowo odżywiające się. Przeważnie wiążą się z nieaktywnym trybem życia, u ludzi starszych,spożywających za małe ilości płynów, a także u kobiet w ciąży. Najmocniej dokuczliwe są przy okazji stresu, który również ma wpływ na aktywność jelit.

Gdzie się leczyć

badanie
Author: JZO
Source: JZO
Zabiegi okulistyczne to kwestia zwykle trochę zaniedbywana. Częste kontrole wzroku pomagają uniknąć późniejszych komplikacji, zabezpieczając jeden z kluczowych zmysłów. Jak jednak dobrać niezwykłego okulistę i gdzie się leczyć? Ogromne doświadczenie znajomych ,a także porady koleżanek zapewne okażą się kluczową wskazówką w doborze najtrafniejszego gabinetu czy kliniki specjalistycznej.

Okuliści Bielsko Biała, centrum okulistyczne Śląsk - zobacz jaki gabinet wybrać, oceny

oczy
Source: pixabay.com
Wszyscy chcemy mieć jak najbardziej sprawne zmysły. Suma summarum często nawet o nich nie myślimy do czasy, gdy coś nie zacznie szwankować. Gdy nasze zmysły przestają dobrze działać, wtedy zaczynamy wariować wraz z nimi, bo nie wiemy, co się dzieje. Gdy okazuje się, że przestajemy wyczuwać smaki, albo przestajemy słyszeć, albo gdy nie możemy zobaczyć wszystkiego z właściwą ostrością - w tego rodzaju sytuacjach zastanawiamy się, do jakiego lekarza iść.

Pages