You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Przyznaj twojemu organizmowi należytą ilość budulca

on Jan 18, 2019
Białko w twoim organizmie odgrywa rozmaite role: odbudowuje tkanki, także mięśnie, uczestniczy w zwiększeniu odporności, regeneruje skórę, reguluje gospodarkę hormonalną oraz uczestniczy w procesie trawienia i powoduje na uczucie sytości.


Dlatego, kiedy uprawiasz systematycznie sport i chcesz mieć dobrze ukształtowaną sylwetkę, to opłaca się, abyś twoją dietę rozszerzył o dodatkowe proteiny.


Jako dodatek menu, rewelacyjnie sprawdzi się odżywka białko trec whey 100, ponieważ dzięki niej łatwiej zapewnisz organizmowi potrzebnego budulca i zbilansujesz makroskładniki.


jogging
Author: Earl McGehee
Source: http://www.flickr.com


Ten dodatek, z pewnością mogą dawkować wszyscy trenujący, a również osoby, które posiadają trudności w dawaniu protein swojemu ciału.
towar
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


Odżywka białko trec whey 100, ma w formule, koncentrat białka serwatkowego, jaki bardzo prosto rozpuszcza się i jest lekki. Trzeba również dodać, że izolatka serwatki ma wysoką wartość biologiczną pośród białek, zatem twój organizm ma szansę wykorzystać maksimum białka, jakie mu zapewnimy. Preparat wzbogacony jest też o różne substancje, jakie uatrakcyjniają posmak, jak na przykład: kakao, łączone ze smakiem truskawkowym, lub nawet kawowym. Do każdego koktajlu opłaca się również dodać spirulinę jest jak prawdziwy detoks.


Należy pamiętać, żaby nasza dieta była odpowiednio zbilansowana, a dodatkowe proteiny dostarczać w zależności od własnego zapotrzebowania, przygotowując je do tygodnia ćwiczeń.


Zadbaj o białko w twoim ciele i ciesz się ładną sylwetką.