You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Nie tylko praca jest ważna

on Sep 26, 2023
psycholog
Source: http://www.sxc.hu/
Mogłoby się zdawać, że żyjemy w idealnych czasach. Nie widzimy okropności wojen.
Nie cierpimy na głód. Wiele chorób jest już dzięki Bogu do wyleczenia. Mamy dobre wykształcenie oraz posadę, która pozwala nam egzystować na właściwym poziomie. Możemy spełniać swoje marzenia i rozwijać hobby. Ale jednej rzeczy nam brakuje ciągle. Jest to czas.

Nieustający wyścig to powód naszej wiecznej nerwicy. Poprzez stres w życiu codziennym pogorszeniu ulegają relacje z bliskimi. Nierzadko nie mamy odrobiny czasu, by poczytać dziecku historyjkę na dobranoc lub zjeść z małżonkiem wspólny posiłek. Jesteśmy w wiecznym wyścigu, bojąc się, że dokądś się spóźnimy lub o czymś wyjątkowo istotnym zapomnimy. Chcemy poradzić sobie ze wszystkim, a tak naprawdę mnóstwo spraw nam ucieka. Nie wiadomo kiedy, nasze pociechy dojrzewają i opuszczają rodzinne gniazdo. Nasz partner oddala się od nas i w którymś momencie orientujemy się, że to całkiem obca osoba. A przecież w przeszłości kochaliśmy się tak bardzo. W rezultacie pozostajemy sami, bez własnego życia. Nigdy wszakże nie znaleźliśmy czasu na osobisty rozwój. W pośpiechu za pieniądzem utraciliśmy wszystko, co kochaliśmy.

Aby przeciwdziałać temu ponuremu scenariuszowi, warto na moment zwolnić i pomyśleć nad swoim życiem. Może nam w tym pomóc gabinet tarapeuty. Odwiedzając często gabinet psychoterapii Kraków, z pewnością spojrzymy na swoje życie z zupełnie nowej strony. Może się okazać, że trzeba tylko odrobinę przyhamować, aby wszystko wróciło do normalności. Kiedy będziemy poświęcać czas sobie, osiągniemy zadowolenie. A jeśli my będziemy zadowoleni, odczują to nasi najbliżsi. Spróbujmy zastosować terapię w swoim życiu właśnie ze względu na rodzinę. W końcu należy im się szczęście. Każdy dobry psycholog (zobacz również leczenie bezsenności kraków) Kraków powie, że wszystko zaczyna się w naszej głowie. Jeśli my siebie nie zaakceptujemy,inni też tego nie uczynią. Tylko człowiek, który kocha siebie, potrafi rzeczywiście polubić innych. Trzeba o tym pamiętać, kiedy po raz kolejny rzucimy się w wir obowiązków. Poświęcajmy sobie więcej uwagi, a przyniesie to owoce prędzej niż nam się wydaje.Przeczytaj więcej prad na .


Source: