You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Jakie suplementy najbardziej pobudzają mięśnie do rozrostu?

on Jun 16, 2020
Jaka jest pierwsza reakcja, jeżeli trening przestaje dawać rezultaty? Wykonujesz cięższy trening, dokładasz ćwiczeń bądź serii. Kombinujesz z treningiem, aby przyniósł on wytęskniony efekt.


Często zdarza się jednak, że taki plan nie przynosi żadnych efektów.
pielęgnacja


Co zatem zrobić w takim przypadku? Czasem zdarza się, iż nazbyt wielka intensywność jest elementem przysparzającym się do stagnacji treningowej. Co prawda operowanie objętością czy też nasileniem treningów jest najlepszym sposobem na wyjście z dołka, jednakże przesadzenie doprowadzić może do efektu odwrotnego od zamyślonego.


Poza treningiem bardzo duże znaczenie w progresji treningowej ma też dieta. Nieodpowiednie wartości odżywcze które dostarczasz do organizmu, mocno zróżnicowane codzienne pule odżywcze, jedzenie posiłków nie zawierających właściwych mikroelementów, bądź co najgorsze – zanadto mało kalorii konsumowanych w ciągu dnia, nie pomoże w zbudowaniu wymarzonej figury. Mało tego nawet najlepszy trening dopasowany idealnie dla Ciebie nie przyniesie pożądanych rezultatów, jeśli dieta nie będzie właściwa dla Twego organizmu. Załóżmy, że masz poprawnie ułożony plan treningowy, jesteś na dodatnim bilansie odżywczym, spożywasz odpowiednią ilość białka, stosujesz odżywki na pobudzenie, odpowiednio regenerujesz się pomiędzy ćwiczeniami, a znalazłeś się w miejscu, którego nie możesz obejść. Czy są metody, które będą w stanie temu podołać? Ostatnią deską ratunku mogą być stosowne suplementy.
Suplementy powinny być wykorzystywane wówczas, gdy wszystkie kluczowe czynniki powodujące wzrost zostały zachowane. Jeśli tak nie jest – przyjmowanie wszelakich odżywek a także dodatków do diety może łączyć się z pieniążkami wyrzuconymi w bagno.