Swój gabinet kosmetyczny

on May 26, 2023
Chcesz posiadać prywatny salon kosmetyczny? Dobra idea! Oto kilka przydatnych porad, które wesprą cię w tym zamyśle. Szybko namierz porządną miejscówkę na twój salon, najlepiej w centrum miasta.Gdy już obmyślisz wystrój, czas na zdobycie sprzętu. Najistotniejszym urządzeniem w gabinecie SPA jest autoklaw kosmetyczny.
Author: Fit4Fun
Postaraj się zbudować cichą wyspę w jądrze ruchliwego metropolii, klientki z pewnością docenią szansę relaksacji pomiędzy zwykłymi zajęciami. Aby stworzyć taki nastrój, warto obłożyć salon salon tatuażu szczecin dużą ilością kwiatów. Pomyśl też o delikatnej muzyce relaksacyjnej, lecącej cichutko z dyskretnie schowanych głośników. W poczekalni powinny znajdować się komfortowe kanapy.

W Polsce, podobnie jak w reszcie krajów Unii Europejskiej, jest nakaz bakteriobójczego oczyszczania narzędzi zabiegowych. Czyszczenie sprzętu jest kluczowe, gdy jest szansa zarażenia klientki. Dlatego też każdy salon SPA ma posiadać na wyposażeniu dobry autoklaw kosmetyczny (usiądź wygodnie na fotelach kosmetycznych), który w oka mgnieniu odkaża używany sprzęt. Bakterie są eksterminowane przez dużą temperaturę i wielkie ciśnienie w czasie kilku minut. Nie zapominaj, że autoklaw musi być zakupiony do modelu sprzętu, którego używasz.

kosmetyki
Author: REF Polska
Source: REF Polska
Suszarka hełmowa (stoły do salonu kosmetycznego) to kolejny obligatoryjny sprzęt w dobrym gabinecie odnowy biologicznej. Szybkie osuszanie głowy to konieczność. Najlepiej nabyć komfortowe siedziska z dostosowaniem kąta, by klientki nie naraziły się na ból krzyża.

Jak już analizujemy kwestię siedzeń, trzeba napisać o innym ważnym nabytku w twoim własnym salonie SPA. Fotele fryzjerskie to przedmiot, na którym nie powinno się sknerzyć. Zdobądź te, które pozwalają na dogodną zmianę kąta oparcia i pochylenia, tak, żeby pacjentka miała wygodnie, a fryzjer miał ułatwioną pracę.

I na koniec użyteczna frezarka do paznokci. Ten świetny sprzęt pozwala na sprawną korektę powierzchni paznokcia. Pielęgnacja paznokci to nie jedynie obcinanie, lakierowanie i oczyszczanie. To też właśnie naprawianie mankamentów na płytce.

Source: