You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Przedmioty ortopedyczne, które przyspieszają powrót do zdrowia i ułatwiają normalne funkcjonowanie.

on Nov 16, 2023
Rekonwalescencja po bolesnym wypadku lub rehabilitacja przebiegną lepiej, gdy skorzystamy z przedmiotów dostępnych w sklepach ortopedycznych. Znajdziemy tam akcesoria schorzeń kręgosłupa i jemu pochodnych. Ale okazuje się, że w takich sklepach możemy nabyć także na przykład poduszki niezastąpione w podróży oraz pościel.

medic-pol.com.pl/pl/c/Pasy/96
Podstawą powrotu do zdrowia po wypadkach czy urazach związanych z kręgosłupem, jest utrzymanie właściwej postawy ciała oraz nieobciążanie operowanych miejsc czy kończyn. Pomoże w tym komfortowa poduszka do spania – wszak w łóżku spędzamy 1/3 część dnia. Poduszka ortopedyczna zda egzamin zarówno dla dorosłych, jak i naszych pociech (wejdź na stronę po więcej informacji). Jeśli potrzebujemy dobrego oparcia także w ciągu dnia, na pewno docenimy szeroki wybór poduszek przystosowanych do komfortowego siedzenia.

Kliknij tu - ta treść (https://moveforlife.pl/) będzie dla Ciebie interesująca. Znajdujące się tam treści dotyczą zbliżonej tematyki, co wpis, który w tej chwili czytasz.

Kobiety w ciąży również znajdą w ofercie sklepu ortopedycznego coś dla siebie.

Okrągła, wyglądająca jak mała opona podusia albo trapezowa poduszka między nogi to dość użyteczne rzeczy. Na trudny czas po porodzie możemy kupić pas brzuszny, który umożliwia nieskrępowane poruszanie się i przeciwdziała pojawieniu się przepukliny pooperacyjnej lub zrostów. Pas wykonany jest z dobrego materiału i zapina się na rzep na całej szerokości. Pas brzuszny poprawi wygodę nie tylko kobietom po porodzie, ale też przyspieszy i ułatwi rekonwalescencję osobom po wszelkich operacjach w obrębie jamy brzusznej.

Złamana noga
Author: Joe Loong
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli przeszkadza nam ból lędźwiowego odcinka kręgosłupa, pas ten rozmasuje obolałe miejsca. Jako podpora dla naszej głowy i szyi w podróży przyda się stabilizator o kształcie rogala, który powoduje, że mięśnie szyi nie naciągają się nadmiernie, a głowa pozostanie w tej samej, jednej pozycji, a co za tym idzie spanie w pozycji siedzącej nie będzie powodować dyskomfortu. By zachęcić dzieci do podróżowania z rogalikiem, wybierzmy stabilizator w odpowiednim rozmiarze i ulubionym zestawie kolorystycznym dziecka. Jeśli rogal nie przypadł nam do gustu, można zaopatrzyć się w komfortowy zagłówek. Umieszczamy go na oparciu w miejscu głowy.

Sam zabieg i późniejsze etapy leczenia to sprawa kluczowa jeśli chodzi o poważne schorzenia, lecz zapewnienie komfortu po zabiegach lub w trakcie trwania rekonwalescencji i rehabilitacji w warunkach domowych jest sprawą priorytetową. Jeśli istnieją rzeczy, które mogą to przyspieszyć, skorzystajmy z nich!