Zabiegi na ciało

on Jun 21, 2023
Panie słyną z tego, że potrafią poddać się torturom, jeśli w nagrodę staną się piękniejsze.
Niemiłe operacje, balsamy z podejrzanymi składnikami – to nic strasznego. Depilacja gorącym woskiem to dla pań niezbędny zabieg kosmetyczny. Mało tego – w dzisiejszych czasach poddajemy się nowym krzywdom i to laser ipl decyduje o tym, że nie jesteśmy włochate.
Depilacja laserowa nóg
Author: Elite
Source: Elite

Mężczyzna czuje lęk przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – szczególnie, że nazwa przywołuje skojarzenie z urządzeniem w hucie szkła. Poniżej kilka nietypowych zabiegów służących urodzie.

Odchudzające sianko
W pewnym włoskim SPA (zobacz: projektowanie stref spa i wellness) można wypróbować innowacyjną metodę walki z tkanką tłuszczową. Delikwentka zawijana jest dokładnie w mokrą słomę i w takim stroju wsadzana do wanny z bardzo gorącą wodą. To sposób na to, żeby się porządnie ogrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Jadowity masażysta
Znany powszechnie jest masaż z gorącymi kamieniami, ale istnieją też bardziej wyrafinowane metody odpoczynku. W Izraelu, za prawie 100 dolarów, wymasują… węże. Kilka gadów najróżniejszych gatunków spaceruje jak gdyby nigdy nic po spiętych plecach pacjenta. Każdy masuje na swój sposób i działa na różne mięśnie.

Pokarm dla rybek
Po co fotel do pedicure skoro tak łatwo można nakarmić stopami rybki. Mówi się, że to wcale nie piranie, na pewno dobrze obgryzają martwy naskórek, oddając pacjentce wyjątkowo gładką stopę. To w każdym razie dobrze znana metoda pedicure, jednak wydaje się ciągle specyficzna i zdecydowanie egzotyczna.

Maseczka po byku
Zupełnie nie w tajemniczym mieście, ale w sercu Londynu, jako specjalna odżywka na głowie pojawi się bycza sperma. W tej sytuacji zdecydowanie lepiej nie wiedzieć, dlaczego włosy są wyjątkowo gładkie i zdrowe.

.
Młodość prosto od węża
Ludzie pracujący na fermach węży w Ameryce Południowej, mogą pochwalić się bardzo gładkimi dłońmi. Powodem nie jest regularna zabieg u kosmetyczki, nieznana jest im też lampa do manicure. Na delikatność ich rączek tak skutecznie wpływają wężowe odchody. Ta sprawa nie pachnie kusząco, więc dobrze trzymać się ulubionego kremu do rąk.

Author: G.S.