You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Sposoby na piękny uśmiech

on Jan 3, 2020
Jeśli nie masz problemów ze zdrowiem, twój uśmiech powinien to odzwierciedlać – oznajmiają dentyści. Co więcej, utrzymują, iż zadbane zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Stała higiena i leczenie ubytków działa pozytywnie na stan układu pokarmowego, serce, płuca, a nawet na jakość satysfakcjonującego życia seksualnego. Statystyki jednak alarmują, że przeciętny Polak posiada ubytki w uzębieniu.
narzędzia dentystyczne
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Problem jest poważny. Ubytki w uzębieniu powodują, że pozostałe zęby ścierają się (utrata szkliwa), zaczynają się przesuwać i pochylać, co w konsekwencji prowadzi do zmian w rozkładających się siłach żucia. Z tego względu nie należy odwlekać wizyty w gabinecie. czytaj więcej

u dentysty
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
A co gdy nasze zęby, mimo że są zdrowe, nie prezentują się najlepiej? Wtedy na ratunek przybiega stomatologia estetyczna. Najprostszym zabiegiem, który poprawi stan naszych zębów jest wybielanie, dzięki któremu w niedługim czasie zostaną rozjaśnione o parę tonów.

Gdy uzębienie mamy kompletne, lecz przestrzeń, która pojawia się między górnymi, środkowymi siekaczami czy nierówności szkliwa powodują nasze złe samopoczucie stomatolog może założyć nam licówki. Są to płatki porcelany, bardzo cienkie, mocowane na zęby. Z racji, iż są wykonane z bardzo odpornego materiału, jesteśmy w stanie je nosić nawet 15 lat. To szybki i ciesząca się uznaniem metoda na uzyskanie "hollywoodzkiego uśmiechu". Z ich pomocą stomatolog i produkty dla niego rekomendują nas Wrocław jest w stanie zmienić pacjentowi odcień zębów, poprawić ich kształt oraz długość i szerokość, a nawet odbudować nieestetyczne braki. Zobacz na stronieNajlepszym sposobem na przywrócenie naturalnego uśmiechu, poprawienie rysów twarzy a nawet dykcji są implanty. Dentysta wszczepia kilka implantów i przytwierdza na tym rusztowaniu protezę zębową. Zabieg poprzedza wykonanie badań i prześwietlenie szczęki. Implanty są zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Po znieczuleniu w kość szczęki zostaje wkręcona śruba która stanowi podstawę implantu. Wszczepiony implant potrzebuje zagojenia i połączenia z kością – zajmuje to około 3-4 miesiące w żuchwie i 5-6 w szczęce.

Piękny uśmiech jest naszą wizytówką i potrafi zdziałać cuda. Pomaga przełamać pierwsze lody. Dodaje wiary w siebie i optymizmu. Po prostu, odmładza!