You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Skuteczny sposób na intymne dolegliwości kobiet

on Apr 3, 2019
Wiele kobiet męczy się z dolegliwościami okolicy intymnej. Najczęściej są one skutkiem wieku albo porodu. Na szczęście współczesna medycyna oferuje skuteczne wyjście z tej sytuacji.


Dobroczynne właściwości żółtego sera
Author: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Source: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Mimo ogólnie coraz większej otwartości polskiego społeczeństwa w dalszym ciągu jest kilka spraw, o których się nie rozmawia.
Znani jesteśmy ze otwartego rozprawiania o chorobach, zarzucamy innych swoimi objawami, rozmawiamy o różnorakich metodach leczenia, wymieniamy się doświadczeniami. Jednak o niektórych boimy się powiedzieć nawet lekarzowi. Idealnym przykładem jest tutaj nietrzymanie moczu – dolegliwość, jaka bardzo często przydarza się kobietom. Jest to biologicznie uwarunkowane: w miarę upływu czasu mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie w doskonałej kondycji ujścia cewki moczowej tracą swoją siłę, poczynają się rozluźniać. To całkowicie normalne zjawisko, jakie dotyczy większości kobiet, nie ma powodów do wstydu. Te dolegliwości mają również panie po ciężkich porodach albo te, jakie ucierpiały na skutek powikłań po niektórych chorobach. Czasami starczy wizyta u fizjoterapeuty, który nauczy nas specjalistycznych ćwiczeń, dzięki którym nasze mięśnie odzyskują dawną sprawność. Jednakże czasami ćwiczenia nie wystarczą i niezbędne staje się laserowe leczenie nietrzymania moczu. Co to jest? To zastosowanie innowacyjnych technologii w medycynie.


Obecnie sporo klinik oferuje skorzystanie z urządzeń, które są ostatnim krzykiem techniki. Zalicza się do nich laser MonaLisa Touch ( Centrum). Ta maszyna sprawia, iż mnóstwo kobiet mogło na na zawsze pożegnać się wstydliwym problemem, który był dla nich chlebem powszednim. Starczy parę zabiegów, by zauważać zadowalające efekty. Dzięki temu urządzeniu laserowe leczenie nietrzymania moczu jest bardzo skutecznym zabiegiem, niemalże bezbolesnym oraz takim, na który generalnie każda kobieta może sobie pozwolić – znanych jest tylko kilka przeciwwskazań. Laser MonaLisa Touch jest niezwykle bezpieczny: nie doprowadza do powstawania obrzęków, pozwala na działanie w dokładnie określonym miejscu, a jego głowica ma bardzo małe gabaryty, co jest bardzo komfortowe dla pacjentek. Warto zainwestować w swoje zdrowie intymne. Efekty działania takiego lasera z pewnością spełniają wszelkie potrzeby. Warto spróbować polepszyć swoje zdrowie. Czytaj tu: laserowe leczenie nietrzymania moczu.