You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Powiększanie członka – które metody odznaczają się dzisiaj największym zainteresowaniem wśród mężczyzn?

on Oct 16, 2023
Wielkość penisa ma dla wielu mężczyzn spore znaczenie, tak samo jak dla kobiet, wielkość piersi. Panie już od dawna mają do dyspozycji nowoczesne operacje powiększania piersi, które są dzisiaj dużo bardziej powszechne. Panowie natomiast musieli walczyć z własnymi kompleksami samodzielnie. Obecnie jednakże coraz większym zainteresowaniem odznaczają się zabiegi powiększania penisów. Które z rozwiązań są najczęściej wykorzystywane?


lekarz
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej skutecznych metod na powiększanie członka jest oczywiście interwencja chirurga ( na artykuł). Podczas operacji, prącie pacjenta jest odpowiednio łączone z jego kością łonową, w ten sposób penis sprawia wrażenie większego.

Czytasz teraz niezwykle absorbujący tekst, zatem z pewnością zaabsorbuje Cię także ten udostępniony poniżej (https://domsenioramarconi.pl/opieka-duszpasterska/) materiał - on również jest warty Twojego zainteresowania.

Trzeba jednakże pamiętać, że operacja, tak samo jak każdy zabieg chirurgiczny, jest związana z ewentualnymi powikłaniami, toteż warto dość solidnie przemyśleć kwestię poddania się podobnym zabiegom.

Poza tym, na rynku proponowane są specjalistyczne urządzenia, jakich przeznaczeniem jest rozciągnięcie członka. Ekstandery dają szansę nie tylko na zwiększenie długości penisa, ale czasami są wykorzystywane również w korygowaniu ewentualnych krzywizn, które u mężczyzn są absolutnie naturalnym zjawiskiem. Ewentualnie, można zdecydować się na powiększanie próżniowe. W tym celu używa się odpowiednie „pompki”. Dużo mężczyzn decyduje się również na suplementy diety albo tabletki, których przeznaczeniem jest powiększenie rozmiarów członka. Ich działanie jest potwierdzone, jednakże trzeba pamiętać, by wybierać wyłącznie sprawdzone preparaty, zalecane przez urologa - Dr n. med. Artur Ruciński, ponieważ w przeciwnym przypadku można kupić bezwartościowy środek, który nie zapewni satysfakcjonujących efektów.

Mężczyźni, którzy nie są zadowoleni z wielkości własnego penisa powinni zastanowić się też nad wykonywaniem odpowiednich ćwiczeń. Oczywiście, przed przystąpieniem do ćwiczeń bądź użytkowania jakiejkolwiek innej formy powiększania członka, trzeba go precyzyjnie zmierzyć, by wiedzieć, czy rzeczywiście osiąga się satysfakcjonujące rezultaty.


lekarze w trakcie operacji
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Najistotniejszym krokiem powinna być natomiast wizyta u urologa, który oceni, czy mężczyzna może stosować wybraną przez siebie metodę powiększania. Wskazane jest odwiedzić również seksuologa, który będzie mógł zalecić inne pozycje, dające możliwość na świetną stymulację, także jeśli członek nie jest imponujących rozmiarów.