You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Obligatoryjne kursy pierwszej pomocy - dzięki nim jesteśmy w stanie pomóc w czasie tragedii

on Oct 11, 2021
Nie ulega wątpliwości, że życie ludzkie jest największą wartością i w każdej kryzysowej sytuacji w pierwszej kolejności to naturalnie je się ratuje. Nie ma obiekcji, że każdy człowiek winien znać podstawowe czynności powiązane z reanimacją, aby być w stanie zareagować błyskawicznie.


szkolenie z pierwszej pomocy
Author: A Healthier Michigan
Source: http://www.flickr.com
W licznych zakładach pracy kurs pierwszej pomocy (czytaj więcej) jest obowiązkowy i każdy pracownik powinien go przebyć. Jest to ogromnie istotne, bowiem intensyfikuje w pewien sposób bezpieczeństwo pracowników i w momencie wypadku jest możliwość, iż pracownicy będą w stanie zareagować.


Zważywszy na tak niejednokrotnie zdarzające się wypadki należałoby zainteresować się kursami pierwszej pomocy, o ile nigdy wcześniej nie posiadaliśmy opcji takiego ukończyć. Dużo organizacji cały czas prowadzi kurs pierwszej pomocy dla firm więc z łatwością da się je wyszukać. Jest to wspierające w wielu sytuacjach życiowych, ponieważ nigdy nie potrafimy przewidzieć czy stanie się coś niebezpiecznego. Powinno się wiedzieć, że takie kursy prowadzone są także on-line. Dzięki temu w wolnej chwili można przejrzeć najistotniejsze informacje, i przejrzeć tutoriale prezentujące pojedyncze elementy i mieć pojęcie jak powinna być przeprowadzana reanimacja.


Niewątpliwie szkolenie z pierwszej pomocy - Med-learn Ewa Gębala może okazać się niezwykle przydatne. Jeśli ważą się losy ludzkiego życia należy z miejsca reagować i w miarę możliwości udzielić prawidłowej pomocy.

Okoliczności kryzysowe dzieją się nieoczekiwanie i ważne jest, żeby zdołać w krótkim czasie zareagować. Jeśli ważą się losy ludzkiego życia nie wolno się wahać, tylko wykorzystać swoją wiedzę i pomoc innych ludzi, aby rozpocząć reanimację.