You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli ktoś cierpi na bolesną oraz śmiertelną chorobę, to łapie się wszelkich dostępnych środków, aby zmniejszyć swój ból w ostatnich momentach życia

on Dec 14, 2020
W niewyobrażalnie bolesnych stadiach choroby lekarze próbują wszelkich metod, aby ulżyć bliźniemu. Z tego powodu na przykład polecana jest marihuana w niewielkich dawkach.


Latem tego roku polski Sejm nareszcie przegłosował ustawę, która zezwala na marihuanę w leczeniu sporej ilości chorób.
Szarlotka z bitą śmietaną
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


owoce
Author: Materiały prasowe


Teraz już znajdujemy się w grupie państw, które wychodzą na przeciw potrzebom cierpiącym chorym.

Publikacja, którą w tym momencie widzisz to nieszablonowe źródło (http://psychiatrabydgoszcz.com.pl/leczenie-nerwicy/) informacji, jednak jeżeli poszukujesz innych tego rodzaju materiałów, to kliknij ten link.

Trzeba im w jakiś sposób pomóc oraz ulżyć. Do tego służy właśnie medyczna marihuana. Ma ona niezwykle długą historię i stosowano ją już w starożytnych Chinach. Dzisiaj stosuje się ją najczęściej u ludzi, którzy cierpią na stwardnienie rozsiane czy raka. Rozmaite oraz niezależne badania pokazały, że medyczna marihuana zmniejsza napięcie mięśniowe u chorych na stwardnienie, a to minimalizuje nieznośny ból, którzy czują pacjenci. U osób chorych na raka wziewne przyjmowanie marihuany (czyli wypalenie jointa) zmniejsza nudności i ogólne kiepskie samopoczucie po chemioterapii. Marihuana może przynieść ulgę także osobom, które cierpią przykładowo na padaczkę.

Równie ciekawy tekst jest prezentowany tu, więc sprawdź na stronie (https://ortodoncjacyfrowa.com.pl/aparat-invisalign/) i upewnij się, co znajdziesz tutaj. To także powinno być dla Ciebie zajmujące.

Chorób moglibyśmy wyliczyć więcej. Toteż twierdzenie pewnej konserwatywnej garstki ludzi, że marihuana jest toksyczna i uzależnia, wydaje się być błędne.
Ustawa była w taki sposób skonstruowana, że marihuanę będzie można nabyć tylko w aptekach, a lekarz będzie przepisywał tylko te dawki, które będą dobrane dla pacjenta. Nie będzie więc szans, by oszukiwać i nabywać więcej.