Jakim metodami można sobie poradzić z problemem nietrzymania moczu, najważniejsze zalety laserów MonaLisa Touch.

on Jun 24, 2023
Problemy z nietrzymaniem moczu ma wiele kobiet, zwłaszcza w starszym wieku dolegliwości te mogą się znacznie nasilać. Niestety w niejednym przypadku kobiety zostają z tym same, bo z różnych powodów nawet ich lekarze nic o tym nie wiedzą. Jak pokazują badania statystyczne nawet dwadzieścia pięć procent kobiet na którymś etapie swego życia miała do czynienia z tymi problemami, widać więc że skala tych dolegliwości jest bardzo duża.

gabinet medycyny estetycznej
Author: kaex0r
Oprócz tego im kobiety są starsze, tym odsetek się zwiększa. Do niedawna jeszcze panowało przekonanie, że niewiele się da w tej kwestii zrobić, dlatego też kobiety zwyczajnie nic nikomu nie wspominały i zmagały się ze wszystkim samotnie. Jednak w ostatnim czasie pojawiła się nowatorska metoda, nie tylko bardzo dobrze działająca lecz również nie dająca żadnych ubocznych efektów. W technice tej wykorzystuje się zaawansowany technologicznie laser monalisa touch, za pomocą jakiego obkurczane są wewnętrzne ścianki narządów rodnych i jednocześnie wzmacniane mięśnie i ujście cewki moczowej - .

Niniejszy artykuł wydaje się nieprawdopodobnie zajmujący? Jeżeli tak, to sprawdź również pozostałe polecane lingam warszawa treści, ponieważ są tak samo ciekawe oraz pochłoną Cię całkiem.

Po wykonaniu zabiegu w prawie wszystkich przypadkach kłopoty z nietrzymaniem moczu zostają pokonane. Laserowe leczenie nietrzymania moczu jest zabiegiem praktycznie bezinwazyjnym i niezwykle bezpiecznym. Nie wymaga hospitalizacji i znieczulenia, i w zasadzie od razu można po nim wrócić do codziennego życia. Panie które chcą go wykonać powinny w pierwszej kolejności zrobić wywiad u ginekologa. Istnieje szereg przeciwwskazań które wykluczają możliwość jego wykonania, dlatego też wcześniejsze badanie jest niezbędne.

u lekarza
Author: Ilmicrofono Oggiono
Jeżeli wszystko jest dobrze, to można umówić termin wizyty na przeprowadzenie zabiegu. Czas jego wykonania to około kwadransa i absolutnie nie jest bolesny. Lekarz wpuszcza specjalną głowicę W drogi rodne, a tam bezpośrednio na ścianki zaczyna działać laser. W rezultacie powoduje to powstanie zmian w śluzówce pochwy, jej obkurczenie i wzmocnienie mięśni. Całkowite efekty zabiegu są widoczne po kilku tygodniach i trwają przez dwa lata. Nie ma żadnego problemu, aby po upływie tego czasu powtórzyć zabieg i na kolejny okres czasu mieć rozwiązane problemy z nietrzymaniem moczu (czytaj więcej: leczenie nietrzymania moczu laserem).