You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu warto wykorzystywać popularne ozonatory powietrza?

on Jun 6, 2022
Ozon, to ogólnie używany przez ludzi gaz. Jest tak z powodu, że ma bardzo dużo cennych właściwości, które mają wpływ np. na likwidowanie brzydkich zapachów, czyli zapachu zwierzaków lub dymu papierosowego czy SPAlenizny.
ozonator
Author: Holistyczna Polska
Source: www.hopl.pl


Posiada także wpływ na niwelowanie roztoczy.


Poziom ozonu posiada wpływ na sprawienie, że środowisko domowe staje się zdrowym i wolnym od alergenów. Sterylizacja wody - zerknij: - sól do zmiękczacza wody - oraz żywności ozonem usuwa z pokarmu zanieczyszczenia syntetyczne, pestycydy, czy pozostałości hormonów. Poza tym takie narzędzie jak ozonator można by wykorzystywać m.in. do czyszczenia klimatyzacji w domu albo w samochodzie. Takie przyrządy mają zastosowanie w mieszkaniu i w biurze. Jest ozonator do wody, ozonator wielofunkcyjny, ozonatory powietrzne, czy też ozonator z jonizatorem, oczyszczacz ultrafioletowy lub odmienne bezpieczne dla użytkowników.


Taki generator ozonu może być mechanizmem wielofunkcyjnym oraz bywa stosowany do ozonowania powietrza, jak i środowiska wodnego. Wydajność takiego narzędzia mogłaby się utrzymywać na szczeblu 300 mg/h pobieranego powietrza. Poza tym zapewnia niezwykle duży obszar zastosowań, oczywiście przy zachowaniu bezpieczeństwa dla dobrej kondycji odbiorców. Ozonator do tworzenia ozonu używa efekt discharge. Zastosowane w nim technologie są oparte na cylindrze szklanym oraz gwarantują stałą wydajność ozonu. Poza tym niektóre wersje ozonatorów są dostosowane do możliwości przyłącza powietrza oraz powiększenie wydajności do około 800mg/h i osiągnięcie niezwykle czystego ozonu.
Ta niewielka kompaktowa konstrukcja mogłaby pozwolić na 50 - 60 minut nieustannej pracy. Taki ozonator powietrza możemy kupić już za ok. 200-300 złotych, choć są również znacznie bardziej kosztowne wersje, które kosztują ok. 5-6 tysięcy złotych.