You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

W niektórych przypadkach dolegliwości związane z brzuchem mogą nieść schorzenia trzustki, nie bagatelizuj ich, gdyż bywają groźne

on Dec 26, 2020
U większości ludzi co jakiś czas objawiają się dolegliwości oraz bóle jamy brzusznej. W większości przypadków bywają one niegroźne, a ich źródłem są złe nawyki żywieniowe, działanie wirusów lub stres.


W niektórych przypadkach bólu brzucha nie wolno lekceważyć, ponieważ mogą one być związane z chorobami trzustki.


Dietetyczny posiłek
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com


Choroby trzustki – jak się zaczynają?


Problemy z trzustką problemy z trzustką najczęściej zaczynają się od alkoholizmu, ale nie zawsze tak bywa.

Jeżeli jesteś zdania, że znajdziesz przyciągające oko treści w internecie, to przejdź (http://sosushi.pl/restauracja-sushi-szamotuly) do opisywanego problemu i kliknij w odsyłacz mieszczący się tu.

Trzustka jest bardzo istotnym narządem, powiązanym swym działaniem z wieloma układami lub organami. Czasem trzustka poczyna szwankować w efekcie przebycia jakiejś choroby, jak chociażby świnka lub długotrwałego leczenia na inną: mukowiscydozę. Rozwijanie się choroby trzustki potrafi być powodowane również przyjmowaniem wybranych środków medycznych. (Co jest dobre na trawienie) Chorób powiązanych z trzustką nie wolno lekceważyć, gdyż może rozchodzić się o ostre albo przewlekłe zapalenie trzustki albo nowotwór.
Jeżeli poczujesz silny ból


Zapalenie trzustki to naprawdę poważna choroba, którą należy wyleczyć w szpitalu. Co może o niej świadczyć? U osób cierpiących z powodu ostrego zapalenia trzustki nierzadko pojawia się niezwykle mocny ból górnej części brzucha, znacznie promieniujący do pleców.

Poznaj też inne archiwum artykułów przedstawiających prezentowany temat - bez obaw - wejście za darmo (https://www.rajsoczewek.pl/soczewki-biofinity), zatem wejdź na ten link.

W takim momencie lepiej pojechać do ośrodka zdrowia albo zadzwonić po pogotowie.


W szpitalu zostaną zrobione potrzebne elementy diagnostyki, które wskażą podłoże dolegliwości i zezwolą wdrożyć odpowiednie leczenie. Mniej gwałtowne, lecz długotrwałe dolegliwości mogą tymczasem świadczyć o przewlekłym zapalaniu trzustki, więc ich też nie można lekceważyć.