You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób uzdrowić naszą wewnętrzną energię oraz polepszyć komfort życia? Czy nietypowe sposoby są efektywne?

on Oct 21, 2021
Nasze ciało jest mocno zespolone z naszym umysłem i sferą duchową, dlatego jeżeli duch jest zachwiany i spada nasz poziom energii życiowej to wpływa to na nasze ciało, które traci siły. Są jednak metody, by taki zanik sił witalnych i wewnętrznej energii powstrzymać i wyleczyć.
masaż energetyczny
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com


Uzdrawianie duchowe oraz masaż energetyczny, gdyż o nich mowa to metody, dzięki którym organizm wróci do równowagi pod względem duchowym, psychiki i emocji- w najnowszym artykule. Tradycyjny masaż polega na intensywnym i umiejętnym dotyku, masowaniu przemęczonych i przeciążonych mięśni. Pozwala zniwelować bóle kręgosłupa, głowy, a nawet menstruacyjne, uelastycznia oraz dotlenia stawy, odżywia mięśnie, dynamizuje krążenie krwi oraz ujędrnia ciało. Z kolei masaż energetyczny jest formą leczenia zwaną Reiki. Opiera się na subtelnym dotyku, który pozwala przepływać energii oraz wnikać w głąb przez skórę oraz układ nerwowy, a co za tym idzie docierać do najmniejszego zakamarka ciała człowieka. W tym masażu nie tyle dotyk jest ważny co układy i pozycje rąk terapeuty.

Odpowiednio wybrane punkty energetyczne na ciele osoby oraz relaksujący klimat tego masażu mają również niepodważalne znaczenie. Podczas zabiegu jest się całkowicie ubranym, a ręce terapeuty poruszają się tuż nad nią. Masaż energetyczny sprawia, że cały organizm poddaje się rozluźnieniu, skrywane emocje zostają odblokowane, a i przemiana materii zostaje ulepszona, a ciało się regeneruje oraz uwalania od ciągłego bólu- napisał o tym. Masaż tego rodzaju jest w pełni bezpieczny oraz przeznaczony do tych, którzy potrzebują wsparcia energetycznego. Reiki umacnia każde dobre działanie, twórcze myśli i wzmacnia dobre zamiary. Uzdrawianie duchowe to doskonałe dopełnienie masażu, to naturalny zabieg, który przyczynia się do poprawy zdrowia. W tym wypadku oddziałuje nie tylko na łagodzenie oraz likwidowanie dolegliwości ciała, psychicznych, sfery ducha i emocjonalnych ludzi, ale i zwierząt, jak również złej aury pomieszczeń, obiektów oraz terenów. Jest to najstarsza, znana ludziom terapia, używana w każdej kulturze na świecie. Kiedy organizm człowieka zaczyna chorować, przeważnie szuka się powodu w fizyczności, a czasem wina leży po stronie zakłóceń w sferze ducha. Dlatego też Leczenie schorzenia powinno rozpocząć się od przywrócenia równowagi ciała i ducha.
Uzdrawianie duchowe nie ma efektów ubocznych, a samo w sobie doskonale uzupełnia klasyczne metody leczenia.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo interesujące wątki. Trzeba wejść w adres tej podstrony. Jeżeli będziesz miał pewne wątpliwości, to chętnie na nie odpiszemy.

br>
W tym miejscu znajdziesz ciekawe informacje na opisywany wątek, zatem jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to wejdź na odsyłacz do witryny.

Zabiegi przebiegają w swobodnej atmosferze, przeważnie w pozycji siedzącej.


Jeśli odczuwasz, że coś jest nie w porządku, że klasyczna medycyna ci nie pomaga, pomyśl, może należy sięgnąć po oczyszczenie duchowej energii.