You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Tybetański oklepywanie - informacje na temat, wskazania i opis.

on Oct 21, 2021
Tybetański masaż ma powyżej 5000 lat. Stanowi kombinacja rożnych rodzai masaży. Polega on na skoncentrowaniu energii masażysty w jego dłoniach, a następnie – przekazaniu jej na ciało pacjenta.
endokrynolog
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com


Masaż tybetański (kliknij aby przeczytać) jest zbiorem różnych zabiegów: masażu klasycznego, bioterapii jak też refleksoterapii.

Niezwykle interesują nas Wasze opinie. Czy masz więcej pytań? Jeżeli tak, to namawiamy do kontaktu. Z chęcią odniesiemy się do najmniejszej wzmianki.

Ma na celu przywrócenie równowagi między ciałem a stanem ducha. Terapeuta, z pomocą energii skoncentrowanej w dłoniach, przekazuje swemu pacjentowi energię życia. Masaż tybetański polega na dotykaniu rękoma odpowiednich pozycji na ciele, w postaci muskania. Dotyk masażysty jest lekki, właściwie muska on opuszkami palców masowany obszar. Odstępstwo stanowią kończyny dolne, gdzie ucisk jest znacznie mocniejszy. Przed rozpoczęciem zabiegu, należy skonsultować się z lekarzem celem omówienia przeciwwskazań, a również by ocenić stan swojego zdrowia. W toku zabiegu osoba poddana masażowi spoczywa na łożu, jest rozebrana i tylko nakryta ręcznikiem lub prześcieradłem. W czasie masażu masowana okolica jest odkryta. W masażu stosowane są balsamy, kremy, olejki ziołowe przyśpieszające gojenie się ran. Zabieg może być przeprowadzony zarówno na dzieciach, jak też na starszych osobach. Może się zdarzyć, iż po pierwszych masażach pacjent czuje efekty uboczne, między innymi: bóle głowy, mdłości lub złe samopoczucie.

Pragniemy Cię namówić do następnej pasjonującej strony - kontynuuj przeglądanie (https://www.swiatleku.pl/category/tabletki-na-wlosy-skora-paznokcie) bez ograniczeń, żeby móc zapoznać się z nowymi artykułami na ten temat.

Oznacza to, iż masaż niweluje toksyny z organizmu. Wskazania: ciężki przebieg choroby, alergie, nadciśnienie, choroba stawów. Masaż tybetański oczyszczająco działa na ciało, poprawia obieg krwi, przywraca wewnętrzną równowagę ().
Odblokowuje meridiany, sprawiając tym samym swobodny przebieg energii życiowej w ciele człowieka. Oddziałuje na organizm uspokajająco.


Vedic Art Wrocław jest to nowatorska metoda rozwoju świadomości, budzenia inwencji i pasji życia, przez malowanie intuicyjne.