You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Treść o dbaniu o sylwetkę i zdrowie

on Oct 16, 2019
Czasy, w jakich egzystujemy, są coraz to bardziej wypełnione działalnością psychiczną, a coraz to mniej aktywnością fizyczną, podczas kiedy regularna aktywność fizyczna, scalona ze zdrowym rodzajem żywienia się, pomogłaby w wypracowaniu poziomu stabilności między ciałem a umysłem, jaka jest nieodzowna dla zachowania zdrowia zarówno cielesnego, jak i mentalnego.
Przywitaj lato z nową sylwetką!
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Dbając o ciało i zdrowie, miejmy na uwadze też skórę. Dzisiaj technika kosmetyczna powszechnie się rozwinęła i mamy do wyboru naprawdę sporo dobrych mikstur, jakie powinniśmy dopasować właściwie do typu skóry. Przenigdy nie zaniedbujmy pielęgnacji całego ciała z wartościowymi radami śpieszy nam . Nie trzeba wyjeżdżać do zdrojów, by pobyć w nadmorskim klimacie. Przeznaczając godzinkę, doskonale odprężymy się w mikroklimacie groty solnej, a przy okazji wspomoże wiele schorzeń. Aktywność ruchowa ma najważniejszy wpływ na jakość i aktywność systemu człowieka. Trening umożliwia w nadrzędny sposób opóźnić procesy starzenia i wytrzymać w poprawnym zdrowiu i doskonałej kondycji do późnych lat. Wystarczy 30 minut na dzień rozważnej aktywności fizycznej, aby czuć się bajecznie, porządniej spać, zredukować poziom stresu, zrzucić wagę, zmniejszyć niebezpieczeństwo zawału i cukrzycy, poprawić krążenie krwi. Nie da się wstrzymać nieubłaganego procesu starzenia, można natomiast starać się wpływać na ten tok przy pomocy sportu i działalności fizycznej. Regularnie uprawianie treningów fizycznych ma niezwykle spory wpływ na zachowanie dobrego stanu zdrowia, jak też na zwolnienie przebiegów starzenia się.
Sport to tężyzna fizyczna i nie można zapomnieć, że trzeba zacząć się poruszać w każdym wieku, wystarczy drobinka dobrej chęci. Aktywność fizyczna jest jednym z najskuteczniejszych elementów kształtowania sylwetki. Każdy typ aktywności fizycznej jest naturalnie związany z ciałem. Przy wysiłku fizycznym wydzielają się endorfiny, jakie są odpowiedzialne za dobre samopoczucie. Trenując, dbamy nie wyłącznie o swoje ciało, ale również o zdrowie cielesne i psychiczne. Nieznane są wciąż lekarstwa, które są w stanie zatrzymać tok starzenia się, dlatego wyższej wagi nabiera aktywność fizyczna.