You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Test na płodność - czyli, "przebadać się niezależnie od tej rzeczy, jakiej dokładnie jesteś płci"

on Mar 22, 2019
Czy ty oraz twój partner czy też partnerka, pragniecie dzieciaki teraz, lub w najbliższej przyszłości? A może już teraz staracie się o potomka od bardziej długiego okresu, i zauważyliście, iż wasze wspólne starania "SPAlają na panewce", w czasie kiedy wasi znajomi starając się znacznie krócej o dziecko, już je mają, lub kobieta w ich związku jest obecnie w ciąży? Jeśli tak, jeżeli martwicie się tym wszystkim, przeczytajcie nasz tekst - przybliżymy Wam w nim jedną z możliwych odpowiedzi na Wasze pytania, na temat tego "Jak" zorientować się, co bywa nie tak.
profilaktyka
Author: Danijel James
Source: http://www.flickr.com


..


tabletki
Author: whatleydude
Source: http://www.flickr.com


Przeciwko pozorom problemik z nie zachodzeniem w ciążę, jest bardziej częstym problemikiem w związkach, aniżeli się ma możliwość wydawać.

Podnoszona w tym miejscu problematyka jest dla Ciebie cenna? Jeśli tak, to wejdź do serwisu dentysta łomża, który proponuje zbliżone tematy.

Sporo z Naszych osób na pewno w tej chwili rozmyśla o tych dość głośnych sprawach na temat dziewczyn, które są wiecznie w stanie ciąży, na dodatek nie posiadając przy okazji pieniążków oraz mając w posiadaniu wewnątrz domku bijącego je pijanego partnera. No cóż, takiego typu sytuacji istnieje sporo, lecz nie mniej jest właśnie par, które starają się ze wszyściutkich sił o dzieciątko - jedyna różnica bywa taka, iż żadna osoba na ten temat nazbyt dużo nie mówi. Jednakże problem jest i trzeba sobie z nim radzić. Jedną z opcji, którą dzisiaj się zajmiemy, a która jest w rzeczywistości samą podstawą, w czasie, kiedy nasza partnerka nie może zajść w ciążę, bywa test na płodność. Pewnie teraz myślą Państwo, że tego typu testowi powinna się poddać kobieta - a więc nie, a właściwie nie do finiszu.
Testowi na płodność może, a nawet musiałaby się poddać Para, czyli i kobieta, i chłopak, by wykluczyć wszelakiego rodzaju problemy z obydwóch stronek - znajomość jedynie stanu jednej strony, nie pozwala Nigdy na całkowity obraz tego rodzaju sytuacji.