You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Pięknym pragnąłby być każdy z nas

on Oct 4, 2019
Wielu dąży do bycia właśnie takim wszelakimi dostępnymi środkami. Jedni trenują, by zatrzymać zgrabną sylwetkę, porzucają nałogi, by cera odzyskała młodzieńczy wygląd, jeszcze inni brną dalej i korzystają z nowoczesnych rozwiązań chirurgii plastycznej, poddając się różnym zabiegom.


kosmetyka
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com


W tym względzie nie ma miejsca na obawę - chęć bycia pięknym jest większa.


W tej gonitwie za atrakcyjnością zupełnie pomijamy fakt, iż pośród nas znajdują się jednakże i takie osoby, które czują się nieszczęśliwe z powodu różnorodnych mankamentów urody. Czasem borykają się z nimi od urodzenia, czasem także bywają one skutkiem nieszczęśliwych wypadków. Widoczny defekt urody ma możliwość całkowicie zniszczyć jakość życia i zabić poczucie atrakcyjności na zawsze. Szpecące blizny, bardzo małe piersi u pań, brzydki, garbaty nos - to jedynie wybrane defekty, które zabierają całą uciechę życia. Szczęśliwie medycyna estetyczna w wielu wypadkach potrafi sobie z nimi poradzić. Duże blizny jest możliwość zlikwidować laserem - to jasne to może być bolesne, ale jak wiele szczęścia może dostarczyć, nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Człowiek, który przez wiele lat czuł się nieatrakcyjny, ma sposobność poczuć się dużo bardziej piękniejszym, jeżeli pozbędzie się chociażby uprzykrzającej życie blizny, czy bardzo nieładnego nosa.
prezent
Author: Airnaturel
Source: www.airnaturel.pl


Takie zlikwidowanie defektu to nie tylko wymiar wyglądu. Trzeba w tym momencie zwrócić uwagę na aspekt samej psychiki. Zlikwidowanie widocznego mankamentu bardzo podnosi wartość samego siebie.


Uzbrojeni w dobre zdanie o sobie, jesteśmy w stanie góry przenosić. Zasada jest prosta - ładni są za każdym razem bardziej pewni siebie i dlatego prawie wszystko im się w życiu udaje.