You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Najlepsze sposoby na udany akt miłosny

on Oct 10, 2019
W każdy ‒ wręcz najbardziej udany ‒ związek z biegiem czasu może wkraść się rutyna. Pomimo że partnerzy nie przestają być dla siebie ciekawi, zainteresowanie seksem maleje po obydwu stronach.


Jest to całkowicie zwyczajne zjawisko – żądza zwykła dla początkowego okresu znajomości ustępuje miejsca bliskości.
schorzenia
Author: Program Pomóżmy Razem


para
Author: Pabak Sarkar
Source: http://www.flickr.com


Piękne góry


Nie znaczy to jednak, iż intymna sfera ma być zaniedbywana. Będąc w związku, powinniśmy zatroszczyć się o to, aby doznania seksualne były na jak najwyższym poziomie. Stereotypowo udany seks wiąże się nam z poblaskiem świec, nastrojową muzyką i koronkową bielizną. Estetyczna oprawa aktu miłosnego nie jest jednak najistotniejsza. Ogromniejsze znaczenie ma komunikacja między współmałżonkami. Szczera rozmowa bywa najlepszym remedium na nudę w alkowie. Może się bowiem okazać, że obniżenie libido u współmałżonka jest skutkiem kłopotów (dla przykładu w pracy). Gdy myśli absorbuje skomplikowana sytuacja, ochota na seks może zupełnie przepaść. Zastanów się, czy ten kłopot nie dotyczy również ciebie. Być może od jakiegoś czasu jesteś zestresowana i nie jesteś w stanie czerpać sto procent radości ze zbliżeń ze swoim mężczyzną. Rozmowa z partnerem nie anuluje waszych kłopotów, jednak świadomość, iż wspieracie się a także rozumiecie pozwoli na powiększanie więzi emocjonalnej pomiędzy wami. Stąd jedynie krok do pokazywania sobie czułości w bardziej żywiołowy sposób.
Akt miłosny to spoiwo związku, jednakże od samego stosunku nie mniej istotne jest podtrzymywanie napięcia seksualnego pomiędzy partnerami w ciągu całego dnia. W owym celu powinniśmy prowadzić grę wstępną już od ranka. Jeśli z przyczyny wieku masz problemy z erekcją, pomóc ci może Permen King.