You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Każdy rodak powinien co 6 miesięcy umawiać się do dentysty, aby sprawdzać stan swych zębów

on Aug 9, 2022
Ładny uśmiech może być naszą wizytówką na tym samym poziomie, co rewelacyjne wykształcenie. Zatroszczmy się zatem o zęby.


Wielu Polaków boi się wizyt u stomatologa.


modelka pozująca w bieliźnie
Author: Alan Rampton
Source: http://www.flickr.com


dentysta
Source: flickr.com


Wciąż mają przed oczyma przykre doświadczenia z czasów PRL-u, gdy byli oni niegrzeczni oraz oszukiwali na znieczuleniach. Przez to niejeden klient odczuwał spory ból związany z leczeniem. Jednakże owe czasy na szczęście minęły i to bezsprzecznie. W obecnych czasach polska stomatologia (Zobacz implanty Płock Centrum Stomatologiczne Demed) jest na najlepszym zachodnim poziomie. Stomatolodzy są perfekcyjnie wykształceni, a sprzęt jest nowy. Zatem czas przełamać swój strach i zapisać się na wizytę. Należy również dać dobry przykład naszym szkrabom. Dentysta, którego wybierzemy, musi mieć gabinet niedaleko nas, aby w razie nieprzewidzianego wypadku nie trzeba było jechać na wizytę przez całe miasto. Jeśli jednakże chcemy, aby stomatolog leczył też zęby naszych brzdąców, to powinniśmy wpierw sprawdzić, czy ma od dobre podejście do smyków. Powinien być cierpliwy i mieć dla nich w swoim gabinecie kącik zabaw. Nie zapominajmy, że regularne kontrole u dentysty powinny nas ustrzec przed poważnymi ubytkami. Jednak u dentysty nie tylko leczy się dziury. Możemy leczyć dziąsła lub wybielać zęby. To w dzisiejszych czasach dosyć modne, szczególnie dla osób, które są na wysokich stanowiskach.
Często decydują się na ten zabieg też panie w przed dzień swego ślubu.


Nie zapominajmy, że dentysty nie powinniśmy się bać. Jak każdy doktor uczył się on po to, by działać na naszą korzyść.