Czy łatwa do zrobienia jest operacja pochwy? Na czym to polega? Czy jest skomplikowana w realizacji?

on Oct 29, 2021
Operacja plastyczna pochwy to faktycznie poważna sprawa, wykonywana jest przede wszystkim u kobiet, które przez poród doznały pęknięcia lub rozciągnięcia pochwy oraz krocza.

Problem ten odnosi się aż do dziewięćdziesięciu procent kobiet, jakie rodziły w sposób naturalny. Dosyć często jest tak, że krocze jest specjalne nacinane, żeby ułatwić urodzenie dziecka. Jednakże pochwa nie może odzyskać już pełnej sprawności, przez co niezbędne jest jej zwężenie, żeby polepszyć sprężystość pochwy oraz polepszyć jakość życia seksualnego.

Znaczna ilość kobiet po porodzie odczuwa zmianę, jaka dotyczy intymnej strony życia - często objawia się ona zmniejszeniem satysfakcji ze współżycia seksualnego.

problem ginekologiczny
Author: Lies Thru a Lens 
Na czym polega tego typu zabieg? Czym jest operacja plastyczna pochwy? Zabieg taki polega na zwężeniu pochwy jak również polepszeniu napięcia mięśni w pochwie.

Zaabsorbował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to użyj linku (http://www.medicart.wroclaw.pl/reumatolog--dzieciecy-wroclaw/), aby poznać większą ilość tego typu wiadomości. Bez wahania kliknij zatem ten link.

Ważnym elementem operacji jest precyzyjne usunięcie nadmiaru śluzówki pochwy, a także czasami konieczność odtworzenie mięśnia. Do podstawowych etapów tZależnie od rozległości nieprawidłowych zmian robione się poszczególne etapy lub również po prostu wszystkie razem. Najbardziej istotną rzeczą będzie tu skonsultowanie się z ginekologiem. Przed takim zabiegiem należy wykonać parę badań laboratoryjnych, choćby pobranie krwi. Na mniej więcej dziesięć do czternastu dni przed dniem zabiegu nie można przyjmować żadnych leków, jak aspiryna albo jej pochodne, nie można też zażywać leków przeciwkaszlowych i przeciwgrypowych. ej operacji należą wykonanie plastyki przedniej ściany pochwy oraz plastyka tylnej ściany, jak również plastyka krocza. W temacie pochwa - operacja plastyczna czytaj więcej informacji.

Zabieg trwa około czterdziestu pięciu minut, robiony może być w znieczuleniu ogólnym albo miejscowym. W okolicach wejścia do pochwy, na jej tylnej ściance robione jest nacięcie, dzięki czemu możemy pozbyć się zbędnej tkanki. Następnie trzeba zszyć ranę w ten sposób, by wejście do pochwy posiadało wygląd zgodny z życzeniem pacjentki. Po zabiegu stosuje się szwy rozpuszczalne. Po plastyce ścianki pochwy lekarz wykonuje plastykę krocza. Zabiegi tego typu koniecznie muszą być wykonywane w specjalistycznych gabinetach, np. tu ponieważ ginekologia estetyczna to dość delikatna oraz wrażliwa dziedzina. Musimy mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. To powinien być nasz priorytet.