You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Co możesz podarować chłopcu w wieku 7-13 lat?

on Oct 15, 2020
Posiadasz syna w szkolnym wieku, jakiego rozpiera werwa? Nie wiesz jak go poskromić? Spróbuj go zmęczyć zabawą na powietrzu.


Wiemy, iż nie jest to proste, mimo to pragniemy Ci zaproponować nieco prostych rozwiązań.


Pamiętasz jak jako dziecko bawiłeś się w podchody? Wspólne poszukiwania w lesie dostarczały Tobie a także Twym towarzyszom wiele emocji? Spróbuj uatrakcyjnić tą zabawę, niech Twe dziecko podpatruje mieszkańców lasu i spróbuje zrobić im zdjęcie. W prezencie na Mikołaja z kolei podaruj mu lornetkę, dzięki której będzie mógł wietrzyć zwierzynę. Pracujesz więc nie masz czasu na ekskursje z synkiem? Niech więc w lecie pogra z kolegami na podwórku w mini golfa lub Speedmintona.

Sprawdź, co opublikowano w najświeższym tekście - to również dotyczy tej samej problematyki, więc niewątpliwie także Cię zaintryguje.

Zimą zaaranżuj mu śnieżny kulig saniami, czy też zjazdy z pagórków na plastikowych jabłkach. W ferie i wakacje wysyłaj go na kolonie jak też kursy sportowe. Zaproponuj swemu potomkowi kurs konnej jazdy, kursy (korepetycje angielski) nurkowania i gry w tenisa, jazdy gokartami, , a także mnóstwo różnych atrakcji.


Kwiat słonecznika i olej
Author: www.tOrange.biz Valdemar Fishmen
Source: http://www.flickr.com


iluzjonista
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com


higiena
Author: Adam Mikołajczyk, Kostrzewa PR
Masz migrenę za każdym razem, kiedy stajesz w markecie przed tysiącem zabawek, z jakich masz wybrać prezent dla chłopca w wieku 7-13 lat na imieniny, Mikołajki, Dzień Dziecka bądź inną okazję? Co więcej - podarki w sklepach częstokroć są do siebie łudząco podobne, różnią się wyłącznie ceną. Wielu młodzików w tym wieku jest fanatykami komputerowymi oraz trafia do siódmego nieba, kiedy dostaje dla przykładu grę. Z kolei mali sportsmeni najbardziej chcieliby otrzymać nowiuteńką piłkę lub sprzęt sportowy.


Na pewno na początek musisz określić cenę prezentu, osobowość i zainteresowania potomka, ażeby zawęzić pole poszukiwania i sprawniej odnaleźć coś, co uraduje ucznia podstawówki. Iluzjonista jest to często wymarzony fach młodzika w tym wieku, spraw mu zatem stosowne gadżety.