You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Życie w obecnych czasach jest trudne - wszyscy się gdzieś śpieszą oraz robią kariery, często nie myśląc o koniecznym odpoczynku

on Dec 17, 2019
Organizm człowieka jest w stanie sporo wytrzymać. Bywamy tak przygotowani do adaptacji do zmieniających się warunków, że za sprawą tej właściwości jako gatunek nadal żyjemy.


Rehabilitacja
Author: Mariposa Veterinary Wellness Center in Lenexa, KS
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj widzimy to w tym, że niektórzy są w stanie zazwyczaj pracować po kilkanaście godzin dziennie przez długi okres. Ale czy powinni?


Nasze ciało może znieść skrajne wyczerpanie, ale nie bez końca. Gdy zbyt długo będziemy je eksploatować, to w końcu zacznie się przeciwstawiać naszym żądaniom. Będziemy chorować, możemy wówczas wylądować w szpitalu. Zapewne zacznie się u nas także depresja. Bywa ona reakcją naszego ciała nie tylko na przemęczenie. Jest to bardzo złożona choroba, na którą cierpi coraz więcej ludzi. Należy więc podumać, jak w łagodny sposób starać się z nią walczyć dzięki specyfikom opartym na ziołach.


arktyczny korzeń
Source: http://sklep-epapierosy.pl/


Arktyczny korzeń jest uznawany w medycynie chińskiej od stuleci. Występuje w wysokogórskich rejonach półkuli północnej. Inaczej bywa też zwany różańcem górskim. Analizy nad nim zaczęły się dopiero w ostatnim wieku, ale już teraz wiemy, że posiada rewelacyjne właściwości. Podwyższa odporność na nerwy i reguluje poziom ciśnienia krwi. Wydaje się być bardzo pomocny przy stanach depresyjnych, ponieważ wpływa całościowo na lepsze samopoczucie.


Dodatkowo, ostatnie testy dowiodły, że arktyczny korzeń może wspomagać bój z Alzheimerem, ponieważ pozytywnie wpływa na pamięć oraz proces zapamiętywania. Warto zatem podumać o nabyciu tego specyfiku, który jest całościowo bezpieczny w stosowaniu.